Ir laiks jaunam dzīves plānam

Kristaps (*Kristaps Vilde) man saka – beidz sapņot!

Un man – kā profesionālai sapņotājai, tas bija milzīgs trieciens. 

KĀ BEIGT SAPŅOT?

Kā beigt tiekties pēc maniem mērķiem? 

Uh, cik sāpigi ir apzināties, ka viņam ir taisnība…

Pag, pag! Šis nebūs depresīvais raksts par to – cik viss ir slikti. Nebūs arī par to, ka vīruss ir fake un maskas mūs nogalinās. Just stay with me. Listen!

Pasaule un mana ikdiena vairs nekad nebūs tāda kā bija. Nevienam no mums tā vairs nebūs tāda. Mēs varam naivi cerēt, ka drīz vīruss tiks apkarots un ieiesim vecajās sliedēs. Bet nē… Viss būs citādāk. 

Tagad ir 3 varianti, ko varam darīt:

  1. Kliegt, spuroties pretī, stučīt savu kaimiņu, apsaukāt valdību un pretoties visam jaunajam.
  2. Veģetēt, neko nedarīt un ieiet “drošajā sistēmā”.
  3. Mainīties, attīstīties, ražot jaunus sapņus un cīnīties pret pastāvošo kārtību.

Manos plānos bija paredzēts, ka 1. Novembrī dodos uz Losandželosu un tur palieku līdz jaunajam gadam – nobeidzot savu perfekto, saplānoto 2020. Gadu. 

Kā jau nojaut – nekas no maniem mērķiem nav piepildījies. 

Interesanti, ka citi mērķi – tādi vecāki sāk sasniegties. Šķiet – tie bija iespruduši kaut kur žurku skrējienā, un tagad, kad nav kur skriet – tie mani ir panākuši.

Vai tas nozīmē, ka tomēr ir jāatliek viss? 

Patiesību sakot – neviens nezin. Kas un kā būs… un tas ir ārprātīgi biedējoši tādiem kā man, kuru ikdiena sastāv no to do list – jo nav iespējams aizmigt, ja nav saplānota nedēļa, un spontāni lemumi nāk caur zobu sāpēm.

Let it go. (Uzliekam tagad fonā “James Bay – Let it go” – unikālai lasīšanas pieredzei)

Viss, kas mums tagad ir jādara – ir jāieklausās sevī. Dziļāk par sašutumu, nogurumu, dusmām, un varbūt pat apātiju. Ir jāatrod klusums. 

Sirdspuksti. Turpat tiem blakus – tevī ir gaisma. Tā vienmēr ir tevī, bet, kad par to atceries – tā sāk sildīt. Ar šo gaismu – tev ir visas iespējas. Tā ir cerība. Tā tev palīdzēs. Ir laiks atgriezties pie sevis. Palaid vaļā visu lieko. Ieelpa, Izelpa.

Just let it be.

Par ko tu esi pateicīgs šobrīd? Es zinu, mums daudziem ir grūti šo pateicību atrast tagad… ja izdodas – turies pie tās. Vairo to! Kopā mēs augsim un tiksim Jumanji nākamajā līmenī. 

Nekas vairs nebūs kā agrāk.

Meklē sevī – ko tu vēl māki? Ko vienmēr esi gribējis darīt, bet neesi darījis? Varbūt jāpamēģina kāds fizisks darbs? Bet varbūt ir laiks iemācīties kaut ko jaunu. Iespējas ir!

Ir laiks rakstīt jauno dzīves plānu. Tiekamies vēlāk!

Atstāj komentāru