Mana Pieredze Izolācijā | ASV edition

Jau gandrīz 2 mēnešus pavadu sociāli distancējoties – kā jau mēs visi (cerams). Bet mana distancēšanās atšķirās ar to, ka esmu iestrēgusi ASV, Losandželosā.

Vēlos padalīties ar savu pieredzi un kādiem posmiem esmu izgājusi cauri šo 2 mēnešu laikā.

1.Posms

Pirmās divas nedēļas dzīvoju neticībā un stresā. No tāluma man vajadzēja aizvērt savu uzņēmumu – un meklēt iespējas kā uzreiz nebankrotēt. Ātri apmaksājām visus maksājumus, lai nekrātos parādi, veidojām sapulces ar kolēģiem, breinstormojām par nākotni. Bija skaidrs, ka nekas nav skaidrs. Šajā posmā Onilne deju klases šķita neiespējamas – jo es dzīvoju vietā, kur nav wifi. Un, protams – bailes no nezināmā.

Ne pie kāda secinājuma nenonākot, ar domu, ka viss – PRO/X beigas ir pienākušas – 2 nedēļas praktiski pavadīju gultā: Skatoties seriālus, sērfojot internetā, ēdot junk food un guļot. Šķiet, ka gulēju kādas 15h diennaktī. Nedejoju, nesportoju – pat ārā izgāju tikai kādas 3 reizes.

2.Posms

Skatoties ziņas – sapratu, ka šī izolācija noteikti nebeigsies pāris nedēļu laikā. Tie būs mēneši! Skaidrs, ka arī no valsts vēl mēnešiem netikšu ārā. Ieslēdzās izdzīvošanas instinkts! Sāku vairāk staigāt – satikt cilvēkus – runāt – pētīt – mācīties – un galvenais – atkal dejot un sportot. Izveidoju nākamā mēneša plānu – online klases, slēgtās grupas, privātnodarbības – viss, kas liks man no rīta piecelties no gultas un vakaros trenēties, lai būtu gatava. Šis ritms mani iedvesmoja! Bet, katru dienu tāpat – pārāk daudz seriāli un pārāk ilgas diendusas. Ik pēc 3 dienām – 4tā nekāda. Atkal nogulēta – tīri tā, lai laiks paskrien.

3.Posms

Dejot ir kļuvis grūti – arī drēbes īsti vairs neder. Plānoju atsākt fiziskās aktivitātes. Veidoju treniņa plānu – sāku ēst veselīgāk. Jūtos ļoti labi un priecīga, ka atrodos šeit. Lai gan ik pa laikam uznākt tas – ka gribu citas drēbes (es te esmu tikai ar pāris drēbju komplektiem), gribu būt starp savām mantām, savā vidē un starp savu ģimeni. Neskatoties uz to, nolemju, ka pēc šīs izolācijas – iznākšu ārā stiprāka!

Atsāku elpošanas vingrinājumus, aukstās dušas, afirmācijas, pateicības un pat grāmatu lasīšanu. Jā – tas noteikti man pietrūka! Un nesaprotu, kāpēc to nedarīju jau kopš paša sākuma, jo tas 100% uzlabo veselību un garastāvokli! Eju biežāk ārā – baudu pilsētu!

4.Posms

Šis bija tāds pamatīgs pagrimums. Bet tikai kādu nedēļu. Viss apnika un uznāca traka ilgošanās pēc mājām. Biju gatava lidot prom kaut nākamajā dienā. Nespēju izturēt būt viena un vienveidīgā rutīnā. Pēdējo reizi rutīna man bija skolā (pirms 14 gadiem!) – un pēc tās neviena diena nav bijusi vienāda – ar līdzīgu grafiku. Tāpēc sāku lēnām jūgties nost. Sazinos ar visām iespējamām iestādēm, lai mani palīdz tikt mājās! Šie saka: Jā – vari kaut rīt lidot, bet biļetes ir dārgas (un nav garantētas) – ceļš garš un nezināms. Nolaižas rokas. Bail vienai riskēt. Traka bezpalīdzības sajūta. Paralēli šim – turpinu visus savus labos ieradumus.

5.Posms

Nolemju pamainīt vidi (esmu pateicīga, ka man šāda iespēja ir) – pārvācos uz citu dzīvessvietu. Turpinu vairāk trenēties – arī dabā. Katru vakaru izbrauciens ar velosipēdu līdz skaistākajiem saulrieta spotiem. Vairāk cilvēkus iesaistu savās programmās, atkal atsāku mācīties, veidoju jaunus biznesa plānus, mācos grafisko dizainu, iepazīstu jaunus cilvēkus. Papildus visam – ATSĀKU MEDITĒT! Atradu beidzot sev piemērotu app – Headspace! Šie tieši piedāvā bezmaksas abonementu visiem, kuri dzīvo LA. Ar šo ļoti paveicās. Atkal parādās cerība un pozitīvisms! To var redzēt arī pēc tā, ka BEIDZOT esmu kaut ko šeit nopublicējusi!! 😀 Ir atrasti jauni veidi kā pielāgoties. Cilvēks tomēr ir super gudra būtne, kurš spēj visu!

Kopsavilkums:

Ir OK paņemt pauzi no dzīves – darīt pilnīgi neko – ļaut sev pagrimt. Tā skaidrāki kļūst mērķi un virzieni – kuros strādāt. Mēs nevaram 24/7 būt iedvesmoti, aktīvi un priecīgi. Es sev atklāju, ka laime slēpjas attīstībā un procesos, nevis galamērķos. Šobrīd atkal esmu apņēmības pilna izmantot visus resursus, lai katra diena būtu tā vērta – pat, ja visu dienu noguļu! 😊

p.s. https://jauns.lv/raksts/izklaide/383275-cenas-ir-milzigas-biletes-tiek-izkertas-atri-losandzelosa-iestregusi-dejotaja-ieva-biteniece-loti-ilgojas-tikt-majas

p.s.s. Es tiešām jūtu līdzi visām ģimenēm, kuras ir iestrēgušas mājās ar maziem bērniem! Izturību jums!!!

Atstāj komentāru