Kā Iegūt To, Ko Vēlies

Vienā no iepriekšējiem Blogiem rakstīju, ka paņemšu pāris mēnešu pauzi no publicēšanas un pārbrendošu savu lapu. Tā nu lūk – mēs esam TE! Tas beidzot ir noticis!

Laipni aicināti jaunajā lapā! 😊 Kā arī – JAUNS LOGO!

Iepriekšējā bija veidota kā mans portfolio un rakstus nebiju plānojusi regulāri publiskot. Nu re, caur noteiktiem notikumiem, es atradu ceļu uz rakstīšanu. Šī jaunā versija ir bez portfolio (tam es apdeitošu savu Linkedin profilu), un ar daudz daudz rakstiem. Tam esmu pārkopējusi lielāko daļu no iepriekšējās lapas – pareizāk sakot lasītākos un savus mīļākos rakstus.

Nākotnē plānoju vēl vairāk rakstīt!

Jo ar rakstīšanu ir kā ar jebkuru aktivitāti – Jo vairāk to dari, jo labāk tā sanāk.

Galvenais ievērot regularitāti, mācīties no kļūdām un katru dienu iemācīties kaut ko jaunu. Te nu seko mans pirmais šīs nedēļas padoms:

Bieži, cilvēki ar mani runājot saka: “Es ar tā gribētu!” (savs brends, darbs, ko mīli, ceļošana, tehnika utt.) . Un pretī es varu atbildēt tikai – Tad dari to! Jā, nav laika, nav naudas, nav iespējas – es zinu – man ir tieši šīs pašas problēmas! Kā es panāku rezultātus?

 1. Es nolemju, ka tā būs (neskatoties uz pieejamām iespējām).
 2. Es to vizualizēju. Ja tas ir ceļojums – es iedomājos sevi tur. Ja tā ir lieta, ko vēlos iegūt – es vizualizēju, kā es to lietoju. Ja tā ir veselība – es iedomājos, kā tas ir! (Easy THE SECRET s**t)
 3. Izmantojot šīs divas metodes – iespējas pašas sāk nākt. Un tās nenāk kliedzot – to gan atceries. Kliedzot nāk šaubas, bailes un nepārliecinātība. Iespējas nāk čukstus, mīksti un negaidīti. Veidos, kuros tu pat nevari iedomāties, ka tas ir iespējams (šo lasīju kaut kur interneta dzīlēs). Tagad tev atliek tikai saredzēt/sadzirdēt.
 4. Te varētu sākties sarežģījumi. Mēs bieži vēlamies to, ko citi vēlas, vai to, ko mums uzspiež sabiedrība, līdz ar to, iepriekšējie punkti var arī nestrādāt. Ja no sirds tiešām nevēlies to, ko it kā vēlies – to sasniegt būs grūtāk. Viss ir iespējams. Bet grūtāk. Atrast savu iekšējo – patieso – balsi, ir sarežģīti. It īpaši mūsdienas – troksnis un informācijas plūsma mūs novirza no mērķa katru minūti. Kā saglabāt skaidru prātu? Es nezinu. Pati vēl meklēju šo formulu. Ticu, ka tas ir meklējams garīgajā pasaulē. Man ir paveicies, ka mana sirdsbalss ir kaitinoši skaļa – tāpēc šim punktam es bieži tieku pāri. Bieži, ne vienmēr.
 5. Izslēgt apkārtējo viedokļus. Ja mērķis ir nolikts, vizualizēts, izdarīti pirmie soļi tā piepildīšanā, saklausīta sava sirdsbalss – EJ UN DARI. DARI! Jau sen saprotu, ka apkārtējie (pat tuvākie) nespēs redzēt tavu vīziju. Tie to saredzēs tikai tad, ja to varēsi pats parādīt. Līdz tam – gandrīz bezcerīgi. Bet, ja tev gadās ceļā cilvēki, kuri redz, atbalsta un pat palīdz – TURI TOS CIEŠI KLĀT! Tas ir zelts! Un dienas beigās – svarīgākais, interesantākais un piepildošākais ir ceļš LĪDZ mērķim, nekā pats mērķis.

Šie ir ļoti vispārināti padomi, bet milzīgs pamats jebkurai mūsu darbībai.

Vēl vēlos piebilst ļoti klišejisku, bet ārkārtīgi patiesu lietu – Mēs nevaram sagaidīt citādākus rezultātus, darot to pašu, ko esam darījuši līdz šim. Pasaule mainās, mainies tu..

Ja tev ir kas piebilstams un papildināms – komentāru sadaļa ir kļuvusi daudz ērtāka! Ceru tur redzēt arī tavu mērķu formulu!

Viens no maniem mērķiem ir – attīstīt savas video producēšanas spējas. Es pati ļoti lepojos ar reltutātu! Paldies, manai komandai:

Video: Kaspars Kambars

Foto: Oskars Ludvigs

Make Up: Anita Intaite

Vieta: BOLD Concept Store www.boldconceptstore.lv

 

Komentāri (2)

 • Vita

  Mūsdienu kapitālistiskajā sabiedrībā atkal no jauna ir jāatceras, ka ja vēlēsies vairāk naudas, lai piepildītu to sapni un tad vēl vairāk naudas, lai nākamo, tas novedīs pie ļoti gara ceļa. Ir pareizi jāsāk, jāsāk ar sapni, kuru vēlies un par to ir jādomā. Kā arī tev tiks dots viss ko tu vēlies, bet tikai tādā gadījumā, ja spēsi par to uzņemties atbildību. Jo ja vēlies māju, bet neesi gatavs to remontēt, jo gribi visu jau gatavu, lai varētu to patērēt, tad šis sapnis paliks tikai sapnis.

  Atbildēt

  • Ieva Biteniece

   Tieši tā!! 🙂

   Atbildēt

Atstāj komentāru

@ievabiteniece

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.