Ko Es Šobrīd Novērtēju Visvairāk Savā Dzīvē? | Kartīte Nr. 2

Hi! Sveiciens atpakaļ Kartīšu Blogā, kuram joprojām neesmu izdomājusi nosaukumu… 😀 Esi te pirmo reizi? Apstāstīšu īsi, ko mēs te darām:

Ideja ir tāda: Nopirku kastīti ar kartiņām, kur uz 150 no tām ir dažāda tipa jautājumi. Praktiski – tas ir domāts, kad ir iestājies rakstnieku bloks. Un HEY – man tāds bija! Nespēju atrast konkrētu virzību šai lapai.

Tad nu lūk, katru nedēļu (varbūt pat divas reizes nedēļā) – es izvilkšu vienu kartiņu un atbildēšu uz tās jautājumu. Šo kartiņu nosūtīšu arī kādam savam draugam vai paziņam, lai viņš/viņa izsaka savu viedokli. Šoreiz šo jautājumu papildinās AmunaDavis jeb Dāvis Ķimenis 😉

Ok – Let’s GO!

Ko Es Šobrīd Novērtēju Visvairāk Savā Dzīvē?

Esmu izdzīvojusi teicienu – Zāle vienmēr ir zaļāka otrā pusē. Kādam iet labāk, kāds ir veiksmīgāks, kāda izskatās labāk, kādam ir kaut kas, ko es vēlos. Ļoti ticu manefistācijai – un manā gadījumā tā piepildās biedējoši bieži. Tā man pamatīgi ir iemācījusi, ka zāle ir zaļāka, kur to laista. Tas nozīmē – ka vien paši esam atbildīgi par to, kas mums ir, kur esam un kā par to rūpējamies.

Mans prāts ir mans dārzs, kuram ir nepieciešama īpaša rūpība, jo pat pie mazākās kļūdas vai pat pie sliktiem laikapstākļiem – tur sāk vīst.

Novērtēt to, kas man ir – tas ir izaicinājums. Traucē pagātne, pietrūkst nākotne. Tieši šobrīd notiek smags darbs pie tagadnes. Kā panākt tagadnes sajūtu? Es izmantoju PALDIES metodi – Piemēram:

  • Pasaki Paldies gan tai dusmīgajai Rimi pārdevējai, gan tuvam draugam, gan vienkārši foršam cilvēkam.
  • Kad vadu treniņus, saku gan skaļi, gan pie sevis – Paldies, ka atnācāt!
  • Braucot auto – paldies, ka man ir iespēja būt siltumā un ātri varu nokļūt mājās.
  • Paldies manam ķermenim, ka pacieš slodzi un aktīvo dzīvessveidu.
  • utt.

Šie Paldies ir kā laika mašīna, lai būtu TAGAD!

Un, ko es novērtēju? Vairāk kā jebkad – novērtēju cilvēkus sev apkārt – sākot ar ģimeni, tuviem draugiem un foršiem paziņām, kuri iespējams kļūs par man tuviem draugiem (tā man teica viens positive vibes instagram posts).

Esmu diezgan liela vienpate. Man patīk darīt visu vienai – viena varu VISU, un man patīk sava kompānija. Vienu brīdi pat apzināti norobežojos no cilvēkiem, jo kārtējo reizi tuvākie cilvēki bija sadūruši manu muguru simts caurumos. Klišejiski – bet tas tikai parādīja, kas ir kas – un attīrija manu pasauli no toksiskiem cilvēkiem. Uzticēties man ir grūti – un esmu pateicīga par to, ka šī brīža apkārtējie cilvēki šo procesu padara vieglāku. Tiešām – ir viegli! PALDIES!

Man šķiet, ka pie šī raksta piestāvētu arī viena mana atklāsme – kāpēc tad tik ļoti tiecos prom uz to ASV :

Esot tur, visi man saka “Tev ir jāpaliek šeit!”, “Atradīsim Tev vīru!”, “Skat, cik te ir aizraujoši!”, “Brauc atpakaļ ātrāk!!”, “Kad brauksi atpakaļ?”

Esot Latvijā – “Kāpēc tu vēl esi te?”, “Tev jāpārvācas prom!”, “LV tevi nenovērtē!”, “Tu varēsi vairāk izdarīt ārzemēs!”, “Brauc prom”. “Kad brauksi prom?” – Un es zinu, ka tas nāk ar labiem nodomiem, bet man patīk Latvijā – un es labprāt šajā brīnišķīgajā valstī paliktu .

Bet, paši dzenat mani prom… Es saprotu 😀

Šo pašu jautājumu uzdevu arī vienam no maniem bijušajiem deju studentiem, kādu brīdi ļoti tuvam draugam – Dāvim Ķimenim jeb AmunaDavis ! Viņš man blakus bija ļoti interesantā un pārmaiņu pilnā dzīves posmā – un ļoti novērtēju viņa atbalstu tajos laikos – Paldies, Dāvi! Un man ir milzīgs prieks un lepnums kā viņš ir attīstījies un kļuvis bezbailīgs, tādejādi iedvesmojot cilvēkus!

Dāvis Ķimenis 

Visvairāk savā dzīvē novērtēju to, kas man ir nācis visgrūtāk un kas visvairāk ir licis vilties. Tie ir Draugi. Manā dzīves laikā esmu vīlies un ticis izmantots tieši no draugiem (vismaz man toreiz šķita, ka viņi bija mani draugi).

Šobrīd visvairāk novērtēju Draugus, kuri man ir tagad! Šie divi cilvēki ir viss manā dzīvē un tikai sastopot viņus, es sapratu, kas ir patiesi draugi un draudzība + saprotot ka iepriekšējie cilvēki ne tuvu nav bijuši vārdam Draugs. Visvairāk novērtēju manu draudzību un manus divus draugus, kas ir pilnībā pietiekoši.

Šie cilvēki ir Stefa un Janīne! Tie ir labākie cilvēki, kurus es pazīstu! Šie cilvēki zina visu par mani un es zinu visu par viņiem – viņi ir mana ģimene!

Esmu nenormāli pateicīgs manam sargeņģelim par viņiem. Mūsu draudzība ir tāda –  kādu rāda tikai filmās, UN ar lepnumu varu teikt, ka dzīvē arī tā notiek. Zinu 100%, ka mēs atdotu viens otra dēļ savas dzīvības. Nevaru iedomāties savu dzīvi bez viņiem. Mēs esam kā ČARLIJA ENĢEĻI 😊

Novēlu katram cilvēkam atrast tādu draudzību kurā tu vari būt tāds kāds tu esi.

Otra lieta par ko esmu lepns un pateicīgs – mana dzīve! Tur, kur esmu nonācis pats ar saviem spēkiem,  no nulles līdz kaut kam. Esmu bijis ļoti zemi manā dzīvē – līdz līmenim, ka pat nav bijis ko ēst. Tagad paskatoties uz to, kas man ir un kā tagad dzīvoju, esmu pateicīgs… Esmu pateicīgs, ka man bija jāiet cauri visām tām grūtībām, jo tagad spēju novērtēt lietas – par kurām pārsvarā cilvēki pat neaizdomājas.

Jā, šī ir tās divas lietas, ko novērtēju savā dzīvē – manus divus Draugus ar ko dzīvoju šo dzīvi un piepildām to ar neaizmirstamiem brīžiem, un otra lieta ir Mana dzīve, lieta ko esmu sasniedzis pats – ar smagu darbu ticis ārā no grūtiem brīžiem, noticot ka Es pats esmu savas dzīves noteicējs un visu var mainīt tikai Ja Tu to pats vēlies!

Atstāj komentāru