Kā jau noproti, mani sauc Ieva Biteniece.

Mana pamatnodarbošanās ir HOREOGRĀFIJA, bet labprāt sevi saucu par MULTIMĀKSLINIECI. Esmu nepārtrauktā attīstībā, tāpēc nekad neapstājos pie vienas profesijas.

Mana ikdiena ir mūzika & deja, un viss ap to saistītais – skatuve, gaismas, aizskatuve un radīšanas process. Esmu deju studijas “PRO-X” vadītāja, tur vadu treniņus, kā arī atbildu par tās tēlu, darbību, kā arī organizēju pasākumus. Šajā sfērā profesionāli strādāju jau 13 gadus.

Ārpus studijas mana aizraušanās ir video producēšana, rakstīšana, publiskā runāšana un jaunu ideju ģenerēšana.

Apkārt veidoju pozitīvu vidi un cenšos iedvesmot jauniešus lieliem darbiem. Gadu gaitā uzkrātā pieredze un kļūdas ir aizvedušas mani pie tā, ka esmu sākusi pasniegt lekcijas tēmā “Pašiedvesmošanās”. Labprāt arī atbildu uz jautājumiem personīgi, tāpēc nekautrējies man rakstīt, un kad laiks ļaus, es noteikti atbildēšu.

Dzīvoju pēc motto – Katru dienu kaut ko jaunu! Tas palīdz man nepārtraukti paplašināt manu komforta zonu un iedvesmoties lieliem mērķiem.

Šī mājaslapa ir viens no pakāpiena punktiem. Mans mērķis ir – MAINĪT CILVĒKU DZĪVES. Es ticu, ka mēs spējam izdarīt vairāk, ja mūsu prāts ir nofokusēts uz mērķi. Vēlos dalīties ar saviem piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem un atklāsmēm, kuras tev varētu noderēt tavā dzīves ceļā.

Kā arī – es speru soli tālāk! Es rakstu savu pirmo grāmatu!

Šī mājaslapa ir kā neliels ieskats tās formātā. Un 21. maijs ir tā diena, kad arī Tev būs iespēja to iegādāties! Bet par to… nedaudz vēlāk.

Esmu atvērta dažādiem piedāvājumiem un sadarbībām – visam, kas attīstītu ne tikai mani, bet arī kultūru kopumā un apkārtējos cilvēkus.

Paldies, ka esi veltījis savu dārgo laiku, lai ieskatītos kā man iet!

Lai Tev brīnišķīgi!

Tu redzi kā pasaule mainās katru dienu? Tev arī ir iespēja to mainīt

Me